У Кропивницькому до ліцеїстів завітали рятувальники (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60973_1.jpg)
На базі одного з двох найкращих класів безпеки Кропивницької громади, у ліцеї Лідер в обласному центрі, фахівці Служби порятунку спільно з педагогами Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області провели заняття зі школярами.
Цей навчальний простір дуже відрізняється від традиційного уявлення про звичайний шкільний клас. Відсутність у ньому парт з класичною розсадкою учнів по двоє говорить про те, що він більше схожий на студентську аудиторію. А оформлена у яскравих кольорах ігрова зона позбавляє зайвого напруження та налаштовує на сприйняття інформації в інтерактивній формі.
Методика викладу навчального матеріалу ґрунтується на його практичній спрямованості. Важливо навчити дітей навичкам дій у надзвичайних ситуаціях, а деякі уміння довести просто до автоматизму, щоб навіть в екстремальних умовах вони змогли захистити себе та тих, хто поруч.
Нестандартна форма проведення занять стимулює школярів до пошуку найоптимальніших шляхів вирішення проблемних ситуаційних завдань, а відтак, і сприяє кращому засвоєнню навчального матеріалу. Так, під час розв’язання ребусів та інших квестових вправ ліцеїсти демонстрували свої знання з основ пожежної безпеки. Ці загальновідомі правила стали ще ближчими та зрозумілішими, коли у необхідності дотримання цих норм переконували конкретні факти та цифри зі статистики ліквідованих загорань.
У супроводі досвідченого сапера учні опановували знання та навички у сфері вибухонебезпеки, вивчали зразки сучасних боєприпасів та запам’ятовували алгоритм дії у разі їх виявлення.
А головне, що кожного разу рятувальникам вдається донести найважливіше: ціна таким знанням — не відмітка у класному журналі, а власне життя і здоров’я.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)