У Кропивницькому для дітей влаштували розважальний фест (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57703_1.jpg)
У Кропивницькому в День захисту дітей на майданчику ОУНБ імені Дмитра Чижевського влаштували величезний дитячий фестиваль у рамках програми літнього відпочинку дітей «Будь на часі з бібліотекою».
Діти малювали і клеїли, вудили і шили, розгадувати і складали, стрибали і грали. Для них бібліотекарі підготували більше десятка майстер-класів, інтелектуальні та онлайн-ігри, книжкові виставки та фотозони.
Малеча гралася роботами та в настільний футбол, робила 3D-ручками моделі з пластику, складала пазли, грала в шахи, пізнавала будову людського тіла, шила котиків, демонструвала свої знання казок і ласувала морозивом.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)