У Кропивницькому для дітей провели казковий квест (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59294_1.jpg)
В обласному центрі в Центральній міській бібліотеці для дітей МЦБС відбулася концертно-розважальна програма «Селфі з казкою».
Діти із захватом виконували таємничі завдання казкового квесту, чекаючи на зустріч з улюбленими героями. Незабутні враження та гарний настрій подарували малюкам Губка Боб, Міньйон та тітонька Пограй – талановиті актори Кіровоградського обласного театру ляльок.
На згадку про свято учасники заходу, вихованці ДНЗ 14 «Калинка», фотографувалися з друзями та вихователями, а читачі, які прийшли з батьками робили родинні фото.
Захід пройшов в рамках програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки благодійного фонду «Безпечне майбутнє».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)