У Кропивницькому для дітей бібліотекарі провели пізнавально-розважальну програму
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50821_1.jpg)
«Лицарі та принцеси» - таку назву мала пізнавально-розважальна програма, яку провела Центральна міська бібліотека для дітей напередодні Дня Святого Валентина.
Романтична атмосфера з перших хвилин захопила юних учасників заходу - учнів 4-А класу НВО №35. Цікаві конкурси , ігри та розваги довели, що в класі є і лицарі, і справжні принцеси. Ведучими на заході були їх однолітки.
Вигадливі розпорядники свята запросили до участі у конкурсах:
«Найкреативніша пара», «Обери половинку», «Доріжка ніжних слів», «Асоціації». Найромантичніше свято навчило лицарів та принцес висловлювати свої почуття та поважати один одного.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)