У Кропивницькому діти відвідують пожежно-технічну виставку-музей (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_39997_1.jpg)
У рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності, який проходить з 6 листопада на всій території Кіровоградщини, фахівці Управління ДСНС України у Кіровоградській області проводять різноманітні навчально-пізнавальні акції як для наймолодших вихованців дитячих садочків, так і для учнів загальноосвітніх навчальних закладів з метою навчання молодого покоління основам безпеки.
Однією з форм навчання є проведення екскурсій до пожежно-технічної виставки-музею обласного Управління ДСНС.
Двері музею гостинно відкриває завідувач виставкою Оксана Мачак та знайомить відвідувачів з історією становлення пожежної справи на теренах рідного краю. Крім цього, в експозиції широко представлені зразки пожежного обладнання та одягу бійців пожежно-рятувальної служби. Слід окремо виділити зал профілактики та попередження пожеж. У цьому залі є унікальна можливість за допомогою дзеркальної діорами взнати, які етапи проходить пожежа від іскри до повної ліквідації. Тут висвітлюється інформація про сигнали оповіщення цивільного захисту, а також про види укриттів, засоби індивідуального захисту та проведення евакуації. Представлені і макети застарілих боєприпасів часів Другої світової війни, а також зразки сучасних вибухонебезпечних предметів замасковані під звичайні предмети. Діти та студентська молодь дізнаються про дії у разі виявлення такого предмета. Переглядають відвідувачі і навчальний фільм «Варто знати кожному».
Всі експонати музею та розповідь екскурсовода в сукупності мають на меті донести до свідомості підростаючого покоління необхідність дотримання правил безпеки життєдіяльності у повсякденному житті.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)