У Кропивницькому діти початкових класів зібралися у бібліотеці
![](http://fotoinform.net/uploads/news_43427_1.jpg)
Хобі-клуб «Радість натхнення для всіх» зібрав у бібліотеці-філії №4 міської централізованої бібліотечної системи (вул. Яновського, 60) творчих дітей – учнів початкових класів навчально-виховного об’єднання №32.
Бібліотекарі запропонували школярам відкрити великі творчі можливості у оволодінні технікою ліплення фігур з солоного тіста, адже дітям дуже подобається створювати об’ємні фігурки з цього м’якого матеріалу.
Малеча з задоволенням поринула у творчий процес. Дитяча фантазія не мала меж. У результаті з’явилася безліч цікавих композицій: тварини, підковки, квіточки, пташки та інші фігурки.
Позитивні емоції, радість, веселі усмішки, незабутні враження від спільної творчої діяльності вирували у бібліотеці протягом усієї зустрічі.
На нашу думку, саме спільна творчість допомагає дітям зблизитися, краще зрозуміти один одного, сприяє розвитку художніх здібностей, творчої уяви і невичерпної фантазії.
Ірина Абрамова
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)