У Кропивницькому діти навчали банкірів азам танцювального мистецтва
![](http://fotoinform.net/uploads/news_49555_1.jpg)
В переддень нового навчального року студійці “Імперії Мистецтв “Форсайт” завітали до Кіровоградської філії ПриватБанку на екскурсію та до квест-кімнати.
“З пустими руками в гості не приходять, - розповідає учасниця “Імперії Мистецтв “Форсайт” Анна Андрішевська. - Тому ми прийшли до ПриватБанку з драйвовою музикою, гарним настроєм та бажанням зробити флешмоб”.
“Хто казав, що банкіри - строгі і поважні? Це зовсім не так. Вони відкриті і приязні, - запевнила Ніна Гаврилюк. - А ще вони не лише знаються на банківській справі, вони проводять цікаві екскурсії та вражають квест-кімнатою (хто міг подумати, що у банку є квест-кімната?!) Навзаєм ми всім колективом вирішили зробити подарунок і банкірам - ми навчали їх танцювати! А у нас вийшла крутецька прокачка перед навчальним роком”.
“Ми знайшли вихід з квест-кімнати, зробили селфі з дівчатками з колл-центру та знайшли ботів:), - ділиться враженнями Лоліта Степашко. - Наші банкіри такі драйвові! Море емоцій! А як вони танцюють!”
“Таких веселих, танцювальних юніорів в нас давно не було, - посміхається Вікторія Подкладенко, керівник ЮніорБанку Кіровоградської філії ПриватБанку. - Ми з задоволенням намагалися повторювати всі рухи. Правда не все відразу вдавалося, але не біда, форсайтівці обіцяли приходити і навчати, адже вони всі захотіли навчатися фінансовій грамоті. Тепер будемо навчатися всі - і вони, і ми:)”
Всі танцюристи помчали додому за свідоцтвами про народження, бо вже і не знають, як тепер можна жити без Картки Юніора та Бізнес-Школи ЮніорБанку.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)