У Кропивницькому діти майстрували валентинки
![](http://fotoinform.net/uploads/news_41581_1.jpg)
Оригінальні листівки до Дня Валентина запропонували створити власноруч учасникам творчого клубу «Світ захоплень» бібліотекарі філії №4 міської централізованої бібліотечної системи міста Кропивницького на творчому коктейлі «Чари своїми руками».
Діти захоплено і натхненно майстрували валентинки, вклавши в них усі свої уміння і фантазії. В результаті дітлахи отримали не тільки чудові поробки, а й мали нагоду висловити один одному добрі побажання, любов і повагу.
Наостанок, діти обмінялися поробками, отримавши велике задоволення та гарний настрій від спільної творчості.
Ірина Абрамова
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)