У Кропивницькому чиновники, лікарі та громадськість діятимуть разом

Січень 25, 2018 | Новини | Переглядів: 916 | Коментарі: 0

Чиновники та лікарі, відповідальні за провадження реформи первинної ланки медичної допомоги, вирішили долучити до її імплементації громадських активістів. 

Тепер якісна медична реформа стає спільною справою і спільною відповідальністю. Вчора в Кропивницькому була створена спільна робоча група, що працюватиме над ефективним втіленням в життя реформи галузі охорони здоров’я на первинному рівні надання медичної допомоги.

Робоча група вирішуватиме два головні завдання. По-перше, це досягнення ефективності у виконанні основних заходів медичної реформи. По-друге, це забезпечення своєчасного та повного донесення до громадськості змісту реформи та процесів, що відбуваються в цій сфері.

Показово, що саме цей робочий орган буде готувати ключові документи для запуску змін у наданні первинної медичної допомоги населенню міста Кропивницького. Окрім того, робоча група надаватиме консультативну практичну допомогу закладам з питань впровадження сучасних медичних інформаційних систем, реєстрації медичних установ в електронній системі охорони здоров’я та підписання декларацій з населенням.

Створення робочої групи відбулось з ініціативи Оксани Макарук, начальника управління охорони здоров’я міської ради міста Кропивницького. Склад робочої групи начальник управління затвердила відповідним наказом. Більшу частину цього робочого органу складають лікарі та чиновники, які безпосередньо відповідають за впровадження реформи.

Однак до складу робочої групи залучено також двох представників від громадського сектору, які представлятимуть інтереси громадськості. Бочаров-Туз Володимир, представник ГО «Асоціація Політичних Наук», керівник медичної групи коаліції «Рада Експертів»; Павло Давлетбаєв, представник КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

Робота групи буде відритою та прозорою, тому громадськість матиме можливість впливати на процеси, що відбуваються в ході реформування.
Ідея створення подібного робочого органу виникла на медичному хабі, який був проведений 23 січня, за ініціативи громадської організації «Асоціація Політичних Наук».


Ви можете підтримати наш портал ДОНАТАМИ

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool