У Кропивницькому біля будівлі «Дніпро-Кіровоград» відбувся пікет
![](http://fotoinform.net/uploads/news_53433_1.jpg)
Сьогодні, 3 грудня, на початку громадських слухань щодо обговорення проекту постанови НКРЕКП про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2021 рік, перед будівлею ОКВП «Дніпро-Кіровоград» відбувся пікет мешканців міста, які виступають проти підвищення тарифу на послуги водопостачання.
Учасники протесту вимагали не допустити підвищення тарифу. Пікет був не багатолюдним, що пов'язано з запровадженими в державі карантинними заходами. Ця акція була організована міським осередком партії «Ліва опозиція».
Учасники акції переконані, що «Дніпро-Кіровоград» взяв у «заручники» своїх абонентів, а це мешканці чотирьох міст Кіровоградщини, які вже сьогодні і без підвищення сплачують найвищий тариф в Україні за централізоване водопостачання.
-Зовсім нещодавно закінчилась місцева виборча компанія і в пам’яті багатьох ще збереглися оті «обіцянки-цяцянки», які роздавали політики від усіх політичних сил, чи то провладних, чи то опозиційних, але серед них ви не знайдете, а ні слова про підвищення тарифів. Де вони сьогодні ?, - каже організатор акції Юрій Грачов.
Також кропивничан обурив формат обговорення, який обрало керівництво водопосточаючого підприємства. На думку містян обраний формат онлайн-обговорення не передбачає зворотного зв’язку, тобто буде схожим на монолог керівництва «Дніпро-Кіровоград»
Кропивничани не змогли зрозуміти про що йшла мова на онлайн обговоренні тарифів
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)