У Кропивницькому бібліотеці передали фотокнигу про Маріуполь
Відкрити цей фотоальбом і залишитись байдужим неможливо. Його світлини печуть у серці, а сльози мимоволі навертаються на очі. Він – історія міста Богородиці, столиці еллінізму в Україні, міста зі стальним серцем. Так, це фотокнига про Маріуполь.
В її основу лягли роботи відомих маріупольських фотографів, які в своїх роботах розповідали про життя процвітаючого європейського міста, що динамічно розвивається, з його національним колоритом і неповторною красою. Зафіксували його варварське знищення «асвабадітєлями» та склали літопис самовідданої боротьби героїв «Азовсталі».
Фотографічний альбом бібліотеці Чижевського передав в дар добрий друг книгозбірні, відомий український фотохудожник Олександр Водолазський від імені фотографів Маріуполя з побажаннями миру і процвітання.
«Ці світлини повинні побачити якомога більше людей. Ворог знищив тисячі українських міст, містечок і сіл, від яких залишились лише назви на мапі. Кривава історія міста Богородиці – цьому трагічне підтвердження, - зазначила директорка ОУНБ імені Дмитра Чижевського Валентина Животовська. – Але нашу пам'ять їм не знищити, як і нашу впевненість в перемозі.
Мене особливо вразили два моменти. Світлини Олени Сугак. На одній, до лютневій, старовинний будинок, чия історія почалася 1898 року, на другій – те, що від нього залишилось після повномасштабного вторгнення. А також портрети героїв “Азовсталі” нещодавно звільненого з російського полону воїна-фотографа Дмитра Козацького “Ореста”. Його фотографії облетіли усі провідні ЗМІ, і світ дізнався, що немає такої сили, яка б смогла зламати українців.
Я запрошую кропивничан і гостей обласного центру до бібліотеки обов’язково подивитися альбом».
Фотоісторію Маріуполя бібліотеці передав відомий кропивницький фотомитець Олександр Шулешко.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.