У Кропивницькому бібліотекарі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_61777_1.jpg)
Година вшанування «Пам'яті Небесної Сотні» відбулась у філії №18, присвячена тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України заплатив своїм життям
Бібліотекарі закликають згадати у ваших молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує українців та дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для відвоювання та зміцнення нашої держави на власній землі.
У жалобі схилили голови читачі бібліотеки, вшановуючи подвиг Героїв Майдану, які померли за світле майбутнє України. А світло свічок є даниною тим, хто навічно пішов від нас, але Герої будуть жити в нашій пам’яті…
Віра Резніченко
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)