У Кропивницькому бібліотекарі вітали своїх сивочолих ветеранів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_33185_1.jpg)
У перший день жовтня працівники бібліотеки-філії №4 (вул. Яновського,60) вітали своїх сивочолих ветеранів читання з Днем людей похилого віку.
Запросивши давніх друзів та читачів до бібліотеки на вечір відкритих сердець «Мудрості стигла пора», ми намагалися відволікти їх від буденних клопотів і проблем, створити атмосферу поваги, теплого спілкування , доброзичливого гумору та невимушених розваг.
Ведуча вечору розповіла про історію заснування Дня людей похилого віку та запропонувала усім взяти участь у веселих конкурсах-тестах на звання «Кращий порадник міста», «Кращий кулінар» та «Найкраща бабуся». Наймолодша учасниця зібрання Даша Демкович розважила шановне зібрання виконанням пісні з мультфільму про Кота Леопольда «Неприятность эту мы переживем».
Справжньою родзинкою вечора стала зустріч з поетесою Іриною Хоменко, яка на крилах норовливого Пегасу перенесла усіх у чарівний, незвичайний та багатогранний світ поезії.
З неймовірним задоволенням жінки спілкувалися з поетесою, ставили безліч запитань, а Ірина Анатоліївна, з притаманною їй душевністю і жіночністю, зповна ділилася своїм поетичним даром.
Звісно, за чашкою ароматного чаю та ще й в такій душевній атмосфері, час сплинув дуже швидко. Ще довго не розходилися наші любі гості, спілкуючись з однодумцями, ділячись життєвими радощами та печалями.
Наприкінці заходу бібліотекарі подякували присутнім за їх добрі справи та житейську мудрість та закликали запам'ятати цей вечір - вечір, який зігрів усіх своїм теплом, душевністю та подарував надію на краще.
Ірина Абрамова
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)