У Кропивницькому бібліотекарі провели патріотичну годину
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35476_1.jpg)
Світлій пам’яті героїв Небесної сотні працівники Кіровоградської центральної міської бібліотеки (площа Дружби Народів, 6) присвятили патріотичну годину «Небесна сотня – то в серцях вогонь».
Відеоматеріали, слайд-презентація, книжкова викладка розповіли студентам будівельного коледжу про трагічні події Революції Гідності та постаті героїв Небесної Сотні.
Серед Героїв Майдану був і наш земляк Віктор Чміленко, який поклав своє життя за Україну. Його погляд із відео, де він йде у свій останній бій, не залишив байдужим нікого.
На честь Героя одна з вулиць нашого міста названа його іменем.
Пам'ять Віктора Чміленка та усіх героїв Майдану студенти вшанували хвилиною мовчання.
На заході була представлена нова книга Марка Рудневича «Я з Небесної Сотні» – розповідь дев’ятнадцятирічного юнака про його останні доби життя на Майдані.
Завершилась зустріч піснею «Воїни Світла, Воїни Добра».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)