У Кропивницькому бібліотекарі провели годину історичної пам’яті
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50931_1.jpg)
Про безсмертну славу Січових стрільців дізнались учні Лелеківської гімназії на годині історичної пам’яті. Історія Українських січових стрільців — це гордість і слава, радість і біль нашого народу. 106 років тому Січові стрільці присягнули на вірність Україні.
Працівники бібліотеки №9 провели учнів стежками українських Січових стрільців. "Усусуси", як вони себе жартівливо називали, увійшли в історію не лише, як перше українське військо з часів руйнування Січі, а ще й як чудові поети та письменники, композитори, художники.
Про неоцінимий внесок, який вклали Українські січові стрільці у боротьбу за незалежність України, мужність, яку вони виявили у боях , читачі дізналися з книжкової виставки «Ой у лузі червона калина».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)