У Кропивницькому бібліотекарі організували переносну виставку
![](http://fotoinform.net/uploads/news_44345_1.jpg)
Літо - це, перш за все канікули, пора ігор, веселощів, спілкування, нових знайомств та пізнання нового. Літо у бібліотеці сімейного читання №18 проходить під гаслом: «У книг канікул не буває!»
На вулиці перед бібліотекою №18 розгорнулась переносна виставка «Час читати! Обери книгу!». Діти і дорослі відразу розібрали книги та журнали, отримавши змогу порелаксувати у тіні дерев та у прохолодному читальному залі.
Захоплення у малечі викликав відпочинок на ковдрах з дитячими книгами. Бібліотечний день промайнув непомітно, весело та цікаво. Діти і батьки познайомились з новими книгами, відпочили та дізналися багато цікавого і корисного.
Щоб більш цікаво та неординарно пройшов день, працівники бібліотеки провели фотосесію. А щоб канікули були ще змістовнішими, підготували рекомендаційний список літератури «Що читати на канікулах».
Запрошуємо влітку всіх друзів книги – дітей, батьків, бабусь, дідусів разом цікаво і весело із користю провести час у бібліотеці!
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)