У Кропивницькому бібліотекарі організували День відкритих дверей
![](http://fotoinform.net/uploads/news_45637_1.jpg)
«До бібліотеки на гостину!» - під такою назвою в бібліотеці-філії №10 відбувся День відкритих дверей.
Завітали на день народження до бібліотечної країни дорослі і діти. Захід розпочався лібмобом «Як знайти бібліотеку?». Під час якого ми дізналися, що жителі мікрорайону Завадівка знають місцезнаходження бібліотеки та полюбляють її відвідувати.
Під час бібліотечного уроку «Бібліотека – дім твоїх друзів» наймолодші користувачі побували в гостях у дідуся Книжкаря . Який розповів дітям про виникнення першої книги та бережливе ставлення до неї. А учні 4-5 класів під час літературної вікторини «Книги запрошують у мандри» помандрували до казкових героїв мультфільмів і книжок. Окрасою дня відкритих дверей стали виставки: «Дитячі руки творять дива»; «Знайомтесь: таланти рідної Завадівки»; «Моє хобі – книга!». Присутні розповіли про улюблені прочитані книги та хобі.
Зацікавило відвідувачів бібліографічне рандеву для дорослих і дітей «Солодке знайомство» . У книг і цукерок є багато спільного. Вони супроводжують нас впродовж усього життя. Від прочитаної хорошої книги і з’їденої смачної цукерки в організмі людини виробляється гормон «радості». Багато цукерок мають назви, які походять від імен літературних героїв або назв відомих казок. За вірно відгадану загадку, учасники заходу отримували цукерку з назвою відповідного літературного героя.
Під час шоу-огляду «Цікаве краєзнавство» були наведені найцікавіші факти, сказані найкращі слова про наш край.
Також цього дня діяли такі акції:
- Приведи в бібліотеку друга;
- Даруєш книгу в бібліотеку – даруєш частину свого серця людям»;
- Пробачимо боржникам».
У бібліотеці було гамірно, весело, а закінчився День відкритих дверей сучасним дійством – флешмобом «Я люблю свою бібліотеку!».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)