У Кропивницькому бібліотекарі організували бліц-турнір
![](http://fotoinform.net/uploads/news_41832_1.jpg)
Україна – країна людей з почуттям гумору. Наш народ – унікальний! Серед усіх світових народів та націй українці зберігають почуття гумору
За рахунок цього, ми покращуємо собі не лише настрій, але й починаємо простіше відноситись до складних життєвих ситуацій.
Тому, до Міжнародного дня рідної мови у бібліотеці-філії №10 відбувся бліц-турнір «Про мову жартома». Команди учасників швидко виконували серйозні та жартівливі вправи. Весело відгадували мовні загадки.
Прийняли участь у конкурсах римувальників та граматичних сходинках. Юні мовознавці прийшли до висновку, що ми – українці, при будь якій життєвій ситуації підтримаємо один одного. А гумор стане ще однією об’єднуючою ниткою для нас.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)