У Кропивницькому бібліотекарі провели Історичну мандрівку (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59301_1.jpg)
Мандрували читачі бібліотеки №18. Бібліотекар Анастасія Полянська розповіла легенду про створення України та про державні символи та вчила молодь шанувати історичне надбання, здобутки та Героїв України.
Учасники долучилися до складання прислів’їв з «розсипаних слів» та гри-пазлу «Моя Україна», подорожували, грали і пізнавали нашу Батьківщину, щоб відчувати себе її частиною.
У бібліотеці відкрито для перегляду виставку дитячих робіт "Шляхи війни - історії Перемог". Для покращення морального настрою читачів бібліотекарі звертають увагу на патріотичне виховання молоді. Це є запорукою небайдужості як сьогоднішнього, так і прийдешніх поколінь громадян. Сьогодення наповнене різноманітними подіями, які стосуються кожного громадянина країни. Знаючи історію, бережемо сьогодення.
Резніченко Віра
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)