У Кропивницькому Андрій Райкович відзвітував про рік роботи на посаді (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59460_1.jpg)
Сьогодні, 10 березня, Андрій Райкович поспілкувався з журналістами про рік на посаді начальника Кіровоградської ОВА
Три головні задачі необхідно було вирішувати оперативно і відповідально.
Першочергові задачі, акцентував Райкович, виконували оперативно, з мінімальним досвідом але з колосальною відповідальністю.
"Найперше – все для фронту. Мобілізація: людський ресурс, техніка, спорядження, фінанси. Друге – оборона області. Організація тероборони, добровольчих загонів у громадах. Сформовано 121-шу бригаду. Наші зараз на Херсонщині, на берегах Дніпра. Я там був. Зв’язок з ними постійний, - наголошує начальник ОВА. - Третє – прийом біженців. Кіровоградщина стала потужним гуманітарним хабом у центрі України."
За понад рік повномасштабної війни область зустріла майже 200 тисяч переселенців. Понад 90 тисяч – зараз живуть у нас. Серед них – 27 тисяч дітей. Райкович розповідає – усіх прихищали, годували, лікували, допомагали, чим могли.
"Ви всі бачили, які спочатку були черги у ЦНАПах. Людей в чергах - тисячі. Все відрегулювали," - зазначає Андрій Райкович.
Зараз в містах і громадах області продовжують облаштовувати гуртове житло для переселенців. До речі, Кіровоградщина стала першою в Україні, що включилась в програму обов’язкової евакуації населення. Область зустріла 34 потяга з Донеччини! Наші водії, не вагаючись взялись евакуйовувати вихованців дитячих будинків та вивозили з під обстрілів маріупольців.
Пропонуємо переглянути фотозвіт Ігоря Філіпенка.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)