У Кропивницькому актори театру читатимуть для дітей казки
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58601_1.jpg)
Обласна універсальна наукова бібліотека імені Дмитра Чижевського спільно з Кіровоградським академічним обласним українським музично-драматичним театром імені Марка Кропивницького започатковує новий проєкт
Кожному з нас в дитинстві тато чи мама, бабуся чи дідусь читали книжки. Як же це було класно! Ось і ми вирішили створити затишну атмосферу і подарувати дітям та дорослим насолоду від прослуховування живого читання.
Допомагатимуть нам актори Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Марка Кропивницького Дарія та Євген Скрипники.
Запрошуємо батьків з дітьми на першу зустріч Родинного клубу, яка відбудеться 5 листопада 2022 року об 11:00 у відділі мистецтв нашої бібліотеки.
Дарія та Євген читатимуть казку кропивницької письменниці Надії Гармазій «Марго та Єдиноріг, що жив у буфеті». Вона чудова, повна пригод і солодких фантазій!
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)