У Кропивницький завітали гастролери з Черкас
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50138_1.jpg)
В рамках обмінних гастролей, до Кропивницького прибула творча група митців Черкаського академічного театру ляльок.
На дітвору чекає зустріч з героями інтерактивної мелодраматичної казки «Золоте Курча» за п’єсою В.Орлова, яка вчить добру, любові та виховує відповідальне ставлення до своїх вихованців.
Згідно плану, впродовж тижня, лялькарі мають зіграти сімнадцять вистав у шкільних та дошкільних закладах. Перші захопливі відгуки і слова вдячності за майстерну гру, черкаські митці вже отримали від вихованців і педагогів кількох дитсадків нашого міста.
А 16 та 17 листопада, показ вистави відбудеться на сцені КЗ «Кіровоградський академічний обласний театр ляльок». Хто бажає культурно і з користю провести дозвілля у колі хитрої Лиски, добродія Вовчика, гарненького наївного Курчатка та їхніх талановитих виконавців, завітайте у прийдешні вихідні до театру ляльок.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)