У Кропивницький завітає «Євробус»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_49839_1.jpg)
У понеділок 14 жовтня 2019 року у Кропивницький завітає «ЄврОбус» - автобус, що мандрує містами України та Молдови аби поширити інформацію про Угоду про асоціацію з Європейським Союзом та розповісти про можливості, які відкриває дана угода для молоді, бізнесу, громадянського суспільства, органів влади та всіх верств населення
Зупинка «ЄврОбусу» в Кропивницькому – це парк “Козачий острів”. Саме тут з12:00 до 16:00 на всіх відвідувачів чекають ігри, вікторини з призами, пізнавальнаінформація про відносини України з Європейським Союзом, фотозона.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)