У Кропивницькій міській раді відзначили кращих спортсменів і тренерів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56475_1.jpg)
Міський голова Андрій Райкович і секретар міської ради Олег Колюка вручили кращим спортсменам обласного центру та їхнім наставникам сертифікати на суми від 10 до 25 тисяч гривень.
Фінансове заохочення отримали чемпіон Європи з боксу серед молоді Бозорбой Матякубов, призерки чемпіонату Європи з таеквон-до (ІТФ) Владислава Лягаєва і Наталія Конюх, переможець Кубка Європи зі скелелазіння Ярослав Ткач, чемпіон світу з пауерліфтингу серед юніорів Володимир Тютюшкін, призери чемпіонатів світу з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат Данило Волосянко і Марія Козир, призер чемпіонату світу з гирьового спорту Геннадій Тимофєєв, призери чемпіонату світу з плавання серед спортсменів з вадами слуху Ірина Терещенко, Дар’я Тарасенко та Владислав Гриценко.
Винагороди отримали також тренери, які готували спортсменів до змагань: Вадим Саласенко, Ігор Зюнзя, Микола Побережець, Юлія Бондаренко, Сергій Шевченко і Олена Кузніцова.
Джерело, фото Ігоря Філіпенка
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)