У Кіровоградській міській раді утворені дві фракції і депутатська група
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29147_1.jpg)
Сьогодні, 15 грудня, розпочалося третє засідання першої сесії Кіровоградської міської ради сьомого скликання.
На початку засідання міський голова Андрій Райкович оголосив заяви про створення депутатських фракцій і груп у міській раді.
Так у міській раді діятимуть депутатські фракції політичної партії “Наш край” у складі семи депутатів під головуванням Андрія Табалова та Блоку політичних партій Петра Порошенка із дев’яти депутатів.
Крім того, у міській раді створена нова депутатська група “Європейський вибір”. До групи увійшли 8 депутатів: Рафаел Санасарян, Михайло Демченко, Сергій Бойко (Радикальна Партія Олега Ляшка), Сергій Капітонов, Геннадій Маламен (ВО “Свобода”), Віталій Пінчук, Володимир Смірнов, Олександр Артюх (Об’єднання “Самопоміч”).
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)