У Кіровограды знову втопилася людина
![](http://fotoinform.net/uploads/news_26190_1.jpg)
20 травня о 17.15 від свідків події надійшло повідомлення, що у Міському саду (одному з улюблених місць відпочинку кіровоградців) з дамби у річку пірнув чоловік і довго не з’являється з-під води.
На місце події негайно виїхали рятувальники чергового відділення аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС в області. Також до пошуку одразу залучили водолазів аварійно-рятувальної служби оперативного реагування. О 22.50 тіло загиблого за допомогою спеціального обладнання вилучили з водойми.
Шановні громадяни! Служба порятунку настійно звертається до вас з проханням не нехтувати правилами поведінки на воді. Будьте обережними – цінуйте життя!
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)