У Кіровограді відбувся хокейний турнір
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29267_1.jpg)
20 грудня у бібліотеці ім. Шевченка пройшов дитячий чемпіонат міста Кіровограда з хокею на столі, присвячений Дню Святого Миколая. Загалом у спортивному турнірі взяли участь 27 юних спортсменів.
Серед учасників до 6 років переміг Максим Хімченко. У віковій категорії до 8 років перемогу виборов Артем Матанцев. Серед юних спортсменів до 10 років переміг Олександр Понура. У змаганні спортсменів старших 10 років найкращий результат продемонстрував Євгеній Матанцев. У відкритій віковій групі найсильнішим виявився Дмитро Литвинюк.
Переможці й призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, медалями та сувенірами від обласного відділення Національного олімпійського комітету України, а всі учасники турніру отримали солодкі призи від обласної федерації хокею на столі.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)