У Кіровограді відбулись фольклорні посиденьки
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30275_1.jpg)
Напередодні веселого та смачного свята Масляної бібліотекарі філії №4 запросили на фольклорні посиденьки «Масляна щедра гостей всіх вітає, млинцями смачними всіх пригощає» до бібліотеки своїх читачів.
Про історію виникнення найстарішого і неймовірно ситного свята, яке триває цілий тиждень та давні традиції його святкування, розповіла присутнім ведуча заходу .
Лунали пісні-веснянки, загадувалися загадки , під час проведення майстер-класу охочі власноруч виготовляли жайворонків, янголят та інші фігурки з солоного тіста.
Бібліотекарі радо запросили гостей до столу поласувати традиційними для Масляної смаколиками – млинцями, оладками та, звісно, варениками з сиром.
Місаєва Н.М.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)