У Кіровограді відбулась тематична акція для дітей
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30089_1.jpg)
Навчати дітей основним правилам безпеки потрібно з наймолодшого віку – з таким твердженням погоджуються усі батьки та педагоги.
Активну участь у навчанні малечі беруть і рятувальники – у дитячих садках постійно проводяться тематичні акції для дітей. Гра-змагання «Безпечна мандрівка» відбулася 18 лютого у дитячому садку «Дельфін», що в обласному центрі.
Привітавши дітей, рятувальники розповіли, що сьогодні на них чекає незвичайна подорож – на кожній із зупинок вивчатимуть що таке безпека та спробують себе у ролі рятувальника. Приємно відзначити, що дошкільнята вже знають, за яким номером телефонувати у разі пожежі.
Після знайомства з маленькими учасниками гри, усіх бажаючих запросили до участі в рухливих конкурсах – розподілившись на дві команди необхідно було обійти перешкоди. Чий «Пожежний рукав» першим дістався до фінішу – той отримував заохочення. Але жодної засмученої дитини у залі не було: усі приймали участь у конкурсах та отримували листівки й розмальовки від рятувальників. Позмагавшись у спритності, діти навчилися одягати протигаз та дізналися, від чого захищає ця річ. Крім цього, під час вправи на розвиток уваги, діти навчилися як поводитися у натовпі. Ведуча акції, капітан служби цивільного захисту Аліна Бакай, підготувала для дітей і змагання на кмітливість – вони відгадували загадки, відрізняли чим корисні, а чим небезпечні різні побутові предмети. Усі засвоїли, що пустощі з сірниками та запальничками можуть призвести до біди та не варто навіть чіпати такі речі. Проте, подорож до Країни Безпеки врешті завершилася – але не завершилося знайомство з рятувальниками. Адміністрація дитсадка, хлопчики та дівчатка щиро подякували за такий цікавий ранок і розповіли, що завжди раді гостям.
Впродовж навчального року рятувальники відвідають ще не один навчальний заклад – оскільки зустрічі з представниками найвідважнішої професії приносять дітям не лише позитивні емоції, а й знання, необхідні у майбутньому житті.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)