У Кіровограді відбулась акція «Військовий янгол»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30967_1.jpg)
За ініціативи Кіровоградської обласної молодіжної організації “Пробудження-Україна” та за підтримки відділу сім'ї та молоді міської ради протягом березня 2016 року у місті Кіровограді проходила акція “Військовий Янгол”.
В акції взяли участь більше трьох тисяч дитячих робіт, які виготовили учні загальноосвітніх шкіл міста Кіровограда, вихованці дитячо-юнацьких клубів, вихованців позашкільних навчальних закладів та Кіровоградського обласного центру дитячо-юнацької творчості.
Всі дитячі “Янголятка” через волонтерів потраплять до військових. “Янгол” з давніх часів був символом миру та добра. В даному випадку кожний “Янгол” з моменту попадання на Схід України, до військових, виконуватиме функції оберегу та захисту військового і зватиметься вже “Військовим Янголом”.
Найкращі роботи журі вже визначило, переможці будуть нагороджені.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)