У Кіровограді відбудеться презентація дитячо-юнацького конкурсу «Тарасів рід»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_14177_1.jpg)
4 березня 2013 року о 14.15 в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. О.М.Бойченка (другий поверх, відділ мистецтв) відбудеться презентація дитячо-юнацького конкурсу робіт декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Тарасів рід» до 200-річчя народження Тараса Шевченка, яке відзначатиметься у 2014 році.
Ініціативна група «Кіровоград –наше рідне місто», Знам`янський міський краєзнавчий музей, Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка виступили з ініціативою провести конкурс, у результаті якого буде упорядковано та належно оформлено унікальне генеалогічне дерево родини Т.Г.Шевченка по сестрі Катерині, нащадки якої проживали на Кіровоградщині.
Гості заходу: нащадки шевченківського роду – громадська діячка Яніна Шкода та художниця Анастасія Шкода.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)