У Кіровограді відбудеться благодійна акція
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30889_1.jpg)
У Кіровограді відбудеться благодійна акції «Свою Україну любить, за неї Господа молить», з метою збору коштів для воїнів АТО, яка відбудеться 21 квітня 2016 року з 10-00 до 16-00 на площі Героїв Майдану.
Участь в акції братимуть учні НВО №6 центру «Натхнення». Запрошені майстри Кіровоградщини, члени Національної спілки майстрів України, майстер з мехенді, та студенти КДПИ, в кількості 100 осіб. Проводитиметься майстер класи: солоне тісто, писанкарство, килимарство, лялькарство. Організатори заходу волонтери з центру медико-психологічної реабілітації «КОМПАС».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)