У Кіровограді створене нове комунальне підприємство
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30658_1.jpg)
Кіровоградська міська рада своїм рішенням створила Комунальне підприємство «Електротранс» та затвердила Статут підприємства і передачу матеріальних цінностей.
Відповідно до прийнятого рішення міської ради комунальному підприємству «Електротранс» передається на праві господарського відання цілісний майновий комплекс комунального підприємства “Кіровограделектротранс”, розташований по проспекту Університетському, 3 у Кіровограді.
- Створення комунального підприємства дозволить повернути міський електротранспорт у комунальну власність без найменшої затримки у його функціонуванні, - переконаний міський голова Андрій Райкович. – Процедура ж повернення орендованого майна від ТОВ “Єлисаветградська транспортна компанія” до комунальної власності буде виписана окремим рішенням міської ради і здійснюватиметься у повній відповідності до чинного законодавства зі скаладанням відповідних актів.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)