У Кіровограді стартує фестиваль - конкурс виконавців на народних інструментах
![](http://fotoinform.net/uploads/news_25098_1.jpg)
У п’ятницю, 27 лютого, в Кіровограді розпочинається ХХ Фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах " Провесінь".
Фестивальні заходи розпочнуться в концертній залі Кіровоградського музичного училища, конкурсні прослуховування відбудуться впродовж 5 днів теж у приміщенні училища, та кіровоградських музичних шкіл № 2 ім. Ю. Мейтуса та №1 ім. Г. Нейгауза.
- Мистецький форум обіцяє бути представницьким, - говорить директор ДМШ №2 Валентина Ревенко. - Заявки на участь у ювілейному форумі вже надійшли від понад 400 бандуристів, цимбалістів, сопілкарів, гітаристів, баяністів, акордеоністів, домристів, балалаєчників з 20 областей України.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)