У Кіровограді школярів запросили на правову орбіту
![](http://fotoinform.net/uploads/news_28772_1.jpg)
Права і закони супроводжують людину у продовж життя. А щоб навчити правильно користуватися своїми правами і добре виконувати свої обов’язки, бібліотекарі філії №4 Кіровоградської міської централізованої бібліотечної системи запросили на правову орбіту «Великі права маленької людини» учнів молодших класів навчально-виховного об’єднання №32.
Школярі ознайомилися з основними положеннями Конвенції про права дитини, переглянули відеопрезентацію «Знай свої права, виконуй свої обов’язки», пограли у правову гру «Так чи ні», виконали тест «Чи знаєш ти свої права і обов’язки?»
Та найбільше дітям сподобалася рольова гра, у якій вони в образі справедливого судді визначали у кого з казкових героїв тієї чи іншої казки були порушені права. Маленький суддя виносив правомірне рішення, турбуючись про реалізацію прав кожної дитини.
Тож, у цікавій ігровій формі діти дізналися про закони і статті основних документів з охорони дитинства, які й мають захищати їх права.
Завідуюча бібліотеки Ірина Абрамова
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)