У Кіровограді пройшли змагання з кік-боксінгу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_7761_1.jpg)
17 грудня на факультеті фізичного виховання КДПУ ім.В.Винниченка відбулися змагання з кік-боксінгу під девізом «Кік-боксинг проти наркоманії».
В змаганнях взяли участь 10 спортсменів дитячо-юнацького клубу відділу сім’ї та молоді «Старт». Вихованці клубу показали хороші результати - 1 місце вибороли спортсмени ДЮК «Старт»: 7-річний Матакубов Назарбай ( ЗОШ № 24 ), 10-річний Лучний Максим ( ЗОШ № 24), 16-річний Ковальов Дмитро (ЗОШ № 35), 16-річний Слінченко Олег (ЗОШ № 31).
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)