У Кіровограді представники «Свободи» вшанували Героїв Небесної Сотні (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30113_1.jpg)
20 лютого 2016 року в Кіровограді на площі ім. Героїв Майдану за ініціативою Кіровоградської міської партійної організації ВО «Свобода відбулися заходи з нагоди вшанування загиблих Героїв Небесної Сотні.
Під час мітингу було зазначено, що ціна нашого вибору безцінна, але ми стали забувати те, як саме ми маємо розпоряджатися своєю свободою.
Ми завжди думаємо про те, що наша незалежність та наші права впали нам на голову. Це не так. І два роки тому це довела нам небесна сотня. Вона повторила той подвиг, який повторило багато українців сотнями років до цього. Після революції завжди настає час контрреволюції. Ми мусимо берегти нашу України від думок та ідей, які можуть загрожувати її цілісності.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)