У Кіровограді представники «Правого сектора» прийшли до приміщення суду (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_28976_1.jpg)
2 грудня у Кіровському районному суді міста Кіровограда відбулось судове засідання над представниками «Правого сектору», яких звинувачують у вчиненні розбійного нападу на приміщення «Національної лотереї», що було скоєно 29.11.2015.
З метою підтримки своїх побратимів біля приміщення Кіровського райсуду м.Кіровограда зібрались близько 30 осіб
У Кіровському районному у м.Кіровоград суді продовжувалися судові засідання, під час яких відбувалося обрання запобіжного заходу для сімох затриманих, яких підозрюють у розбої залу ігрових автоматів. Після першого судового засідання затриманому оголосили міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою 60 діб.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)