У Кіровограді поліцейські вшанували ветеранів-правоохоронців
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31232_1.jpg)
За традицією старших колег працівники поліції вітали зі святом в Головному управлінні відомства.
Також керівництво та працівники Національної поліції в Кіровоградській області долучилися до урочистої ходи і покладання квітів до Вічного вогню та меморіалів загиблим у роки війни.
9 травня ветеранів-правоохоронців запросили на зустріч до Нацполіції Кіровоградщини. Фронтовикам подякували за їх безсмертний подвиг - здобуття Перемоги, побажали довголіття, здоров’я і мирного неба. На знак уваги та підтримки, а також із нагоди свята ветеранам вручили подарунки.
Цього ж дня поліцейські разом з ветеранами, жителями міста, представниками обласної та міської влади, військових і силових структур пройшли колоною від площі Героїв Майдану до Фортечних Валів, де поклали квіти до пам’ятників та вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання.
Сектор комунікації ГУНП в Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)