У Кіровограді подякували ліквідаторам за їх подвиг
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29101_1.jpg)
Працівники поліції зустрілися зі старшими товаришами, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
До гостей зі словами вдячності звернувся т.в.о. начальника управління кадрового забезпечення ГУНП в області Андрій Човпан та побажав їм, насамперед, здоров'я, невичерпної енергії, сімейного благополуччя, уваги з боку держави та уваги і підтримки від колег.
Правоохоронцям-ліквідаторам з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, що відзначається в Україні 14 грудня, було вручено відомчі Подяки.
Зі свого боку чорнобильці Леонід Гришков та Анатолій Ковбасюк ділилися з присутніми спогадами про виконання завдань у зоні відчуження, згадували тих, хто ціною власного життя захистив країну і світ від атомної біди.
Наприкінці зустрічі досвідчені правоохоронці дали настанови молодшим колегам щодо гідного несення служби вже у лавах Національної поліції.
Сектор комунікації ГУНП в Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)