У Кіровограді освятили терапевтичне відділення з паліативним і хоспісним обслуговуванням пацієнтів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_24068_1.jpg)
Керівник Соціального відділу протоієрей Андрій Бобрик разом із хором духовенства міста провели обряд освячення 2-го терапевтичного відділення з паліативним і хоспісним обслуговуванням пацієнтів Кіровоградської центральної міської лікарні.
Після освячення відділення Андрій Бобрик побажав медперсоналу Божої допомоги у їхньому нелегкому служінні ближнім, а пацієнтам, щоб любов Господня допомагала переносити життєві випробування зі смиренним серцем та терпінням. Також батюшка помазав святим маслом медперсонал та всіх хворих, усім вручили іконку Георгія Побідоносця і газету «Православна Єлисаветградщина», офіційного видавництва Кіровоградської єпархії. В подарунок відділення також отримало від духовенства ікону святого Миколая Чудотворця.
Священик Андрій відвідав усіх пацієнтів паліативного та хоспісного обслуговування, прочитав їм молитву про одужання та духовну підтримки.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)