У Кіровограді оголосили війну торгівлі на асфальті
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31783_1.jpg)
Муніципальний патруль у Кіровограді продовжив рейдові відпрацювання території Кіровограда у своїй планомірній боротьбі з незаконною вуличною торгівлею.
Сьогодні, 16 червня патруль у складі спеціалістів спецінспекції, управління сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення, патрульної поліції та інспекторів Кіровоградського відділу поліції працював на території вулиці Попова.
Працював ефективно: у його активі 15 складених протоколів. Усі вони оформлені за торгівлю з рук у невстановлених місцях.
- Як ми і обіцяли, Муніципальний патруль працює фактично у щоденному режимі і активність у своїй діяльності тільки нарощуватиме, - відзначив начальник управління по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування Сергій Горбовський. – Торгівля у Кіровограді має вестися цивілізовано. Це принципова позиція міського голови Андрія Райковича і міської влади, яка має стояти на сторожі здоров’я мешканців міста.
У розпал літньої торгівлі більшість протоколів складено на продавців овочевою продукцією. Вони торгіють без будь – яких документів, що підтверджують походження і якість товару і без дозвільних документів на право займатися підприємницькою діяльністю. Такі підприємці вважають, що вони найхитріші, але врешті – решт вони обманюють самих себе і першими програють від від такого господарювання.
З бабусями, які торгують вирощеною городиною члени Муніципального патруля толерантні: йде наполеглива роз’яснювальна робота. Зовсім поряд розташоване спеціально облаштоване для торгвілі місце – ринок “Жемчуг”, там місця вдосталь і для підприємців і для пенсіонерів
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)