У Кіровограді нетверезим порушником ПДР виявився громадянин Молдови
![](http://fotoinform.net/uploads/news_32046_1.jpg)
Сьогодні близько 16-ої години увагу патрульних привернув автомобіль Mercedes, який рухався вздовж провулка Великовисківський, всупереч руху, дозволеного дорожніми знаками.
Під час спілкування з водієм, охоронці порядку виявили у нього явні ознаки сп’яніння. Порушником виявився 45-річний громадянин Молдови. Від проходження на освідування на стан алкогольного сп’яніння чоловік відмовився.
На водія склали адмінпротокол за ст. 130 КУпАП.
Шановні водії, пам’ятайте, керування ТЗ у стані сп’яніння передбачає штраф у розмірі 3400 грн, або позбавлення права керування транспортним засобом, або адміністративний арешт.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)