У Кіровограді на вулиці Попова відбувся рейд
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30821_1.jpg)
8 квітня працівники Управління ДСНС України у Кіровоградській області поспілкувались з мешканцями багатоповерхівок по вулиці Космонавта Попова м.Кіровоград, з тим, щоб вкотре нагадати їм про необхідність суворого дотримання правил протипожежної безпеки у весняний період.
Хоча офіційно подачу тепла міські тепломережі вже припинили, містяни ще продовжують користуватись обігрівачами. Та й власники автономного опалення також ще не поспішають закінчувати опалювальний сезон. Тож працівники Служби порятунку закликали громадян бути обережними у поводженні з електричними камінами та газовими котлами й колонками.
За статистикою обласної Служби порятунку, пожежі в оселях громадян найчастіше виникають через те, що господарі не приділяють належну увагу справності обігрівачів та не завжди дотримуються правил їх використання: користуються саморобними електрокамінами або ж заводського виробництва, але з несправностями, чи придбаними у неофіційних точках продажу. Про тяжкі наслідки легковажного ставлення до правил, а також елементарної необізнаності щодо вимог протипожежної безпеки нагадали працівники Служби «101» жителям обласного центру, а також вручили застерігаючі листівки та пам’ятки.
Під час спілкування рятувальники не оминули й таку важливу тему, як обережне поводженя з відкритим вогнем та легкозаймистими речовинами, адже зараз пора масового прибирання прибудинкових територій, садків, палісадників, дачних ділянок, а відповідно спалювання сміття, торішньої рослинності, сухого гілля, яке нерідко закінчується розповсюдженям вогню на більші території, пожежами господарчих будівель чи навіть житлових будинків.
У ДСНС у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)