У Кіровограді молодіжний волонтерський рух провів заняття в Центрі соціальної реабілітації (фото)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_28580_1.jpg)
3 листопада учасники молодіжного волонтерського руху "Покров" провели заняття для дітей аутистів з Центру соціальної реабілітації дітей з особливими потребами м. Кіровоград
Зустріч подарувала багато позитивних вражень. Спочатку відбулося знайомство після волонтери та молодь розбились по парах та почали разом виконувати аплікації. Діти разом з волонтерами готували подарунок для осені, своєю уявою та фантазіями дітвора підготувала гарні картини. Окрім заняття з оформленням подарунку для дітей молодь підготувала казку та загадки. Звичайно, для ефективної роботи з такими дітьми необхідно мати досвід та велике бажання допомагати. Тому запрошуємо долучати усіх бажаючих, активних та небайдужих.
Контакти: (099)4910512, (068)2937968 – священик Іван Шемедюк
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)