У Кіровограді до кінця 2015 року буде забезпечений пільговий проїзд у електротранспорті
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29166_1.jpg)
Кіровоградська міська рада здійснила перерозподіл бюджетних призначень на пільговий проїзд у Кіровограді.
Відповідно до прийнятого рішення, 576,5 тисяч гривень субвенції з державного бюджету буде використано на забезпечення проїзду пільгових категорій населення у міських тролейбусах.
- Нам важливо підтримати електротранспорт, - наголосив міський голова Андрій Райкович. – Сьогодні вирішується, у тому числі в судових органах, питання повернення тролейбусного парку до комунальної власності. Це надзвичайно важливий крок, який дозволить міській владі ефективно розвивати сферу пасажирських перевезень в обласному центрі і зняти соцальну напругу в питанні перевезення пільговиків.
Крім того, 110 тисяч гривень з цільової державної субвенції буде перенаправлено на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій мешканців Кіровограда на залізничному транспорті.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)