У Кіровограді чоловік впав у крижану воду
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29455_1.jpg)
Ним виявився 52-річний мешканець обласного центру. У даний час кіровоградець проходить курс реабілітації в одному з лікувальних закладів, однак вже невдовзі зможе повернутися до звичного життя.
Пригода мала місце 2 січня цього року близько 22-ї години. Чоловік, повертаючись додому, йшов пішохідною доріжкою набережної та тримався за огорожу. Якоїсь хвилини він спіткнувся, втратив рівновагу та за мить опинився в річці. На щастя, глибина виявилася незначною.
Однак мокрий одяг та низька температура дуже скоро призвели до того, що потерпілий навіть не міг навіть поворухнутися.
За кілька хвилин перехожі побачили громадянина, що стояв у воді, і покликали на допомогу правоохоронців. Старші сержанти поліції Андрій Лебединський та Олександр Яковенко – працівники поліції охорони – несли службу неподалік від місця пригоди. Оцінивши обстановку, поліцейські вирішили діяти негайно, а тому допомогли потерпілому вибратися з холодної води та викликали карету швидкої медичної допомоги. Це і врятувало чоловіка.
Поліцейські розповідають, що і раніше траплялися ситуації, коли доводилося братися за порятунок, адже кожна хвилина «роздумів» може коштувати людині життя. Зі спеціального обладнання у них був лише автомобільний трос, однак не в ньому правоохоронці вбачають успіх «рятувальної операції».
- Коли розумієш, що саме від тебе залежить чиясь доля, завжди знайдуться і засоби, і можливості, – каже Андрій Лебединський. – А рятувати та допомагати – наша робота і обов’язок, саме цього чекають від нас люди. Ми не підведемо!
Сектор комунікації ГУНП в Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)