У Кіровограді бібліотекарі провели годину слави
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31256_1.jpg)
Дуже мало залишилося учасників, ветеранів, свідків тих страшних подій Великої Вітчизняної війни.
Вони відійшли у безсмертя. Ми повинні пам’ятати і розповідати наступним поколінням про невмирущий подвиг, мужність і незламність людини-солдата. Ці люди відстоювали волю і незалежність своєї Батьківщини.
Година слави, яку провела філія №18 разом з дитячим клубом «СКІФ» 6 травня, присвячена Дню пам’яті та примирення у другій світовій війні, – це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим.
Нові часи, нові завдання, нові вимоги… Незалежність України дає можливість кожному з нас стати справжнім господарем своєї землі. Сьогодні ми є свідками великих перетворень, що відбуваються в нашій країні. Ми – майбутнє України. То ж своїми знаннями, працею, здобутками піднесімо її культуру, своїми досягненнями славімо її!
Алла П’янусова
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)