У Кіровоград продовжують прибувати вимушені переселенці з Донеччини
![](http://fotoinform.net/uploads/news_25057_1.jpg)
Наразі на території Кіровоградської області проживає понад 9 тисяч переселенців з району проведення АТО. Люди продовжують приїжджати, оскільки напруга на Сході не спадає.
21 лютого до Кіровограда прибули жителі Донецької області, які змушені були покинути територію бойових дій. Родина з шести чоловік діставалася до Кіровограда через Харків. На залізничному вокзалі людей зустріли рятувальники та перш за все надали психологічну допомогу дітям, яких у сім’ї двоє. Дорослі отримали дорожні карти та контакти необхідних служб. Люди завчасно визначилися, що проживатимуть у с.Диківка Знам’янського району, оскільки раніше туди вже переїхали їх родичі. Тож, з обласного центру вони поїхали до Знам’янки, де їх зустріли представники міськрайонного відділу Управління ДСНС та доправили до тимчасового помешкання – приватного будинку в цьому селі. Найближчим часом сім’я планує оформити необхідні документи та влаштовувати побут на Кіровоградщині.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)