У Кіровоград на службу прибули випускники відомчих навчальних закладів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31730_1.jpg)
13 червня до Управління ДСНС України у Кіровоградській області прибули випускники відомчих навчальних закладів для подальшого розподілу до місць проходження служби у м.Кіровограді та в районах області.
Під час настановчої наради начальник обласного Управління ДСНС полковник служби цивільного захисту Віталій Миронюк зазначив, що випускники – майбутнє служби і на них покладаються великі надії, тож у перший рік варто добре зарекомендувати себе, та при цьому не соромитися звертатися за порадою та допомогою до наставників.
Всього у нинішньому році пожежно-рятувальна служба Кіровоградщини поповниться 32 молодими фахівцями, які навчалися у Національному університеті цивільного захисту, Інституті пожежної безпеки ім.Героїв Чорнобиля та у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)